З 1 вересня у Хмельницькому дорожчає проїзд у транспорті – до 6 гривень

 

   Сьогодні виконком Хмельницької міськради затвердив нові тарифи з перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті загального користування.

Таким чином, з 1 вересня проїзд у тролейбусах підвищиться з 2,50 грн до 3,50 грн, на автобусних маршрутах (у тому числі, маршрутних таксі) – з 4 грн – до 5 грн.

Окремо виконком підтримав пропозиції заступника міського голови Андрія Бондаренка. Зокрема, вартість проїзду тролейбусами у нічний час зросте з 6 грн – до 10 грн. Також дорожчим буде проїзд автобусами та маршрутками після 20 години дня – він становитиме 6 грн. За словами Бондаренка, це необхідно для того, щоб стимулювати приватних перевізників дотримуватися графіків перевезень у вечірню пору.

Вартість місячних проїзних у тролейбусах становитиме 130 грн (нині – 90 грн), по учнівському – 50 грн, по студентському – 70 грн.

Крім цього, у разі запровадження електронного квитка рішенням виконкому визначено варіативну оплату: у тролейбусах: при розрахунку е-квитком – 3 грн, готівкою – 4 грн; в автобусах – 5 грн і 6 грн, відповідно.

Востаннє ціна проїзду у пасажирському транспорті Хмельницького підвищувалася у березні 2017 року: в автобусах та маршрутному таксі тариф підняли до 4 грн (було 3 грн і 3,5 грн, відповідно); у тролейбусах – до 2,5 грн (+ 1 грн).

 

По матеріалам ngp-ua.info

 

Світлана Мисик

Залишити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *