Весь комунальний транспорт має бути таким, як сучасні «Богдани», – мер Івано-Франківська

 

   Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків вважає, що комунальний транспорт має бути таким, як сучасні «Богдани».Про це він заявив під час огляду 6 нових автобусів «Богдан А 70132» під стінами мерії.Нові 12-метрові автобуси забезпечать перевезення пасажирів на першому муніципальному маршруті, який запускають в місті.«Сьогодні ми реально покажемо, що громадський транспорт може бути зручним і доступним. Плануємо, що до кінця року таких автобусів буде 30, а комунальних маршрутів – 4», – зазначив мер.
Автобуси пристосовані для людей з особливими потребами, мають низьку підлогу, пандус і кріпленням для фіксації інвалідного крісла в салоні. Це також стане в нагоді для матерів з дитячими візочками. Загальна пасажиромісткість одного автобуса – 106 осіб.
Нагадаємо, що Корпорація «Богдан» повністю підтримує ініціативу міст у переході на новий великий, зручний і комфортний громадський транспорт та готова задовольнити їхні потреби в оновленні рухомого складу. Луцький завод Корпорації має 20-річний досвід у проектуванні та виробництві громадського транспорту. Це забезпечило підприємству міжнародні контракти з Польщею, Чехією, Францією та Данію, що говорить про високу якість вітчизняної продукції.Але головним пріоритетом у роботі залишається задоволення потреб України у модернізації та збільшенні чисельності рухомого складу міських автопарків.

 

За матеріалами volynpost.com

 

Світлана Мисик

Залишити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *