Шановна громадськість міста Полтави!

 

     У зв’язку з подіями, що сталися у місті навколо транспорту, ТОВ «Трек Сервіс Контроль» та особисто мене хочу надати Вам деякі пояснення.

1. Стосовно конкурсу на робочий орган, що відбувся сьогодні 26.04.2017 р. У КП ЦДС МПП, що виконує функції робочого органу з підготовки документів на конкурси з організації перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Полтаві термін дії договору з Виконавчим комітетом Полтавської міської ради закінчується через декілька днів. То ж не дивно, що на виконання таких функцій прозоро, через газету «Полтавський вісник» було оголошено конкурс. Маючи необхідних спеціалістів та матеріальні ресурси мною було прийнято рішення на участь у цьому конкурсі. Мені невідомо, чи подавалися на участь у конкурсі інші претенденти, адже для прийняття рішення про допущення до конкурсу ТОВ «Трек Сервіс Контроль» конкурсним комітетом мене було запрошено першим. Якщо були інші учасники-я їх щиро вітаю, однак події, що відбулися під час конкурсу з бійками та трощінням оргтехніки зі сторони так званих учасників акції «Проїзд по 3 гривні без корупції» завадили познайомитися з іншими учасниками. Якщо їх не було-це питання інше. Ніхто не стояв на заваді подання відповідних документів.

2. Стосовно публікації деяких інтернет видань щодо впливу ТОВ «Трек Сервіс Контроль» на подання документів чи результати щодо визначення переможців конкурсу з організаціїї перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування-вкотре підкреслюю, що ми не маємо жодного відношення до цих подій. Співробітники ТОВ не входять до складу конкурсного комітету та не мають жодного впливу на їх рішення. Більше того, за останній рік мене не було запрошено на жодний з конкурсів, що відбулися у місті, чого не траплялося раніше.

3. Особиста думка стосовно учасників акції «Проїзд по 3 гривні без корупції». Більша частина учасників цієї акції не мають у власності жодного автобусу. Я відповідально заявляю, що багато з них вже сьогодні перейшли на вартість квитка по 4 грн, та маю думку, що інші зроблять це незабаром. Методом простих підрахунків, з якими згоден навіть голова Полтавського територіального відділення Антимонопольного комітету України та цитуючи слова одного з очільників акції Сергія Чередніченко — «проїзд по 3 гривні-це бізнес в нуль». Звідки взятися оновленню рухомого складу, достойним зарплатням працівників ? Тільки від недосплати податків та приховування виручки. Я вже неодноразово наголошував, що такі автобуси не дотримуються жодних розкладів та працюють по принципу-«нарубав та втік». Працюють тільки на найприбутковіших маршрутах, після 19-30 в місті вже іх не видно, питання перевезення пільговиків під великим знаком питання. Ці люди переклали всю відповідальність за перевезення в місті на легально працюючих перевізників, мотивуючи свої дії фактом акції спротиву владі та користуючись повною бездіяльністю правоохоронних органів.

4. Повертаючись до конкурсу, який учасники акції спротиву владі намагалися зірвати-маю для них гарну новину. Як мені щойно стало відомо, конкурс все ж відбувся сьогодні о 16-30 в кабінеті № 111 Виконавчого комітету полтавської міської ради, що визначений в оголошенні, як одне з місць проведення конкурсу. Переможцем конкурсу оголошено ТОВ «Трек Сервіс Контроль» з чим і вітаю своїх співробітників. Маю за думку, що замість трощіння меблів та оргтехніки учасникам акції спротиву владі треба було подати альтернативні пропозиції, чого на превеликий жаль не сталося.

5. Щодо публікації у інтернет-виданні «Полтавщина», де Сергійом Чередніченко була продемонстрована переписка зі мною та погрозами у його адресу. Заявляю, як мені сьогодні стало відомо, мій акаунт у соціальній мережі «Фейсбук» вчора було зламано невідомими злочинцями. Знаючи різні погляди на події, що відбуваються у місті, невідома сила хоче розпалити «багаття», що потім вже буде складно загасити. Яскравим прикладом такого явища є постійне знущання над меморіальними дошками героям АТО. Жодна розбіжність у поглядах, на мою думку, не варта людського життя. Більше того, подібні повідомлення були відправлені ще декільком моїм друзям після чого я вимушений до врегулювання ситуації закрити свої сторінки у всіх соціальних мережах.

6. Стосовно «прапорів», з якими на ринок перевезень міста хочуть увійти учасники акції «Проїзд по 3 грн без корупції». Під гаслами антикорупції та політичної нестабільності у державі у місті хочуть працювати відомий Київський транспортний рейдер компанія АТН та Луганська транспортна компанія. Стосовно останньої, не маю жодних відомостей про її діяльність, а от перший учасник викликає багато питань. Ми вже стали свідками, як ці люди витіснили з міжміських маршрутів фірму «Владислав» та на власні очі спостерігали на Леваді роботу силової бригади АТН. Кремезні молодики, що відкрито розказують водіям легальних перевізників про нові порядки роботи на маршрутах міста. Дивує у цій ситуації позиція правоохоронних органів, які жодним чином навіть не намагалися втрутитися у ситуацію. Можливо вони працюють разом ? Чи спонсорують усю «Чередніченко & компані» ?

В завершенні, вкотре хочу звернутися до шановних містян. До завершення законного владнання ситуації з перевезенням пасажирів у місті не рекомендую користатися послугами нелегальних перевізників. Щоб уникнути будь-яких спекуляцій на тему транспорту прошу усіх зацікавлених звертатися до нас за телефонами гарячої лінії: 0532 65-13-55, 066 0000103 та задавати питання на сайті «citybus.pl.ua«. На всі Ваші питання буде надано вичерпну відповідь.

З повагою, директор ТОВ «Трек Сервіс Крнтроль» В.А. Поспєлов.

 

2 Responses to Шановна громадськість міста Полтави!
  1. Шо ж це робиться люди добрі! )


[top]

Залишити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *