Хмельничан возитимуть тролейбуси, які можуть їхати без електрики

     З хмельницького бюджету виділили майже 35 мільйонів гривень на закупівлю тролейбусів із автономним ходом. Цього тижня оголосять тендер, повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на Всім.

«Електротранс» планує закупити цього року чотири нових тролейбуси, які можуть їхати до 15 кілометрів без лінії електропередач. Керівник підприємства Віктор Паламарчук розповідає, що такий тролейбус повністю заряджається лише за п’ять хвилин, після чого 15 кілометрів може їхати автономно. Це дозволить зекономити на будівництві тролейбусних ліній.

Вже цього тижня оголосять тендер на закупівлю таких сучасних «рогатих». В «Електротрансі» зазначили, що є чотири компанії-претенденти: львівський завод «Електрон», завод «Богдан – Моторс», дніпропетровський машинобудівний завод та білоруська компанія «Белкомунмаш».

Нагадаємо, так званий дуобус  ще з грудня минулого року курсує у Рівному. Це гібрид автобуса і тролейбуса, який може їхати як на лінії електропередач, так і самостійно. Його місто купило у Білорусі за понад 7 млн гривень.

 

За матеріалами PRESS-ЦЕНТР

Світлана Мисик

One Response to Хмельничан возитимуть тролейбуси, які можуть їхати без електрики

[top]

Залишити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *